Kai užklumpa sunkumai ir išbandymai, atmink kas esi: Tu ypatingas, Dievas ir aplinkui esantys žmonės Tave labai myli. (Bruno Fereras)

Kosmetika

Gal būt esi rankų darbo kosmetikos šalininkė(as) ir jau naudojiesi tokia? Tuomet esi maloniai kviečiamas pasidomėti, o taipogi  išbandyti mūsų pačių rankomis ir su meile pagamintą kosmetiką, skirtą tik Tau, kurios sudedamosios dalys yra tik natūralūs produktai: įvairūs aliejai, bičių vaškas, lanolinas, įvairių rūšių moliai, negyvos jūros purvas, mielės, medus, įvairių augalų ekstraktai, gėlių vandenys, eteriniai aliejai.

Savo kosmetikos gamybai naudojame tik šalto spaudimo kosmetinius aliejus. Joje  nėra jokių cheminių priedų, konservantų. Kosmetikos galiojimo laikui prailginti naudojami natūralūs konservantai, kuriuos mes vartojame organizmo imuninei sistemai stiprinti – tai vitaminai A, C, E.

Naudojant tinkamus aliejus ir kitus natūralius produktus odai puoselėti, įmanoma užkirsti kelią odos senėjimui, nuolat palaikyti gerą odos būklę, taip pat panaikinti mažas raukšleles. Natūralūs nerafinuoti aliejai yra laikomi viena iš geriausių natūralių sudedamųjų bet kokios kūno priežiūros priemonės dalių. Jie stabdo laisvųjų radikalų, skatinančių odos senėjimą susidarymą, padeda išvengti rudų dėmelių ant odos, suminkština odą, gydo, maitina, drėkina, padeda regeneruotis pažeistai arba sergančiai odai, saugo nuo pernelyg smarkaus, žalojančio saulės poveikio. Odos jungiamasis audinys išlieka tvirtas ir elastingas, oda nesudrimba ir nesusiraukšlėja. Rytų išmintis teigia: „Ant veido galima tepti tik tai, ką galima ir valgyti“ :lol:

Kitos sudėtinės natūralios medžiagos, kuriose gausu vitaminų, mineralų, mikroelementų taip pat atlieka savo funkciją gražios odos būsenos kūrime ir tolesnėje nuolatinėje priežiūroje.

Šiandieną Tau galime pasiūlyti savos gamybos kremus veidui, paakiams, rankoms ir kojoms, bei visam kūnui, kaukes veidui, aliejinius serumus veidui, kaklui, plaukams, kaukę plaukams, dezodorantą pažastims.

Apie visų produktų sudėtinių medžiagų poveikį kviečiame pasiskaityti skyrelyje ,,Aliejai“.