Kai užklumpa sunkumai ir išbandymai, atmink kas esi: Tu ypatingas, Dievas ir aplinkui esantys žmonės Tave labai myli. (Bruno Fereras)

Naujienos

Šiandieną norime pasiūlyti žemiau išvardintas grožio procedūras Tavo veidui, kuris atspindi Sielą. Jis tarsi veidrodis, iš kurio žvelgia Tavo vidinis Aš: nerimas ir išgyvenimai, kančia ir skausmas, baimės ir praradimai. Jame įsispaudę nuovargio ir liūdesio pėdsakai… O taip norėtųsi, kad Tavo veide spinduliuotų Džiaugsmas, Meilė ir Harmonija. Norėtųsi, kad jame šviestų Laimė…

O taip pat ir eilę masažų… Todėl leisk pristatyti visa, ką mūsų supratimu, mokame ir turime geriausia, kad malonūs pojūčiai, naujo gyvenimo pajautimas, grožis bei džiaugsmas užpildytų visą Tavo esybę…

PRADINĖ PROCEDŪRA. Kiekvieną veido procedūrą pradedame veido prausimu ir šveitimu. Po to seka procedūra, pagal pageidavimą.

VEIDO VALYMAS.

- įprastinė veido valymo, tonizavimo procedūra;

- veido nušveitimas šveitikliu;

- valomosios kaukės užtepimas; Tai valiklis su augaliniais fermentais. Puikiai valo ir gerai įsigeria. Kaukėje nėra grūdelių pavidalo abrazyvinių elementų, todėl nereikia atlikti jokių mechaninių veiksmų, nedirgina ir nekenkia odai.

1. Vienodai tinka valyti viršutiniam ir gilesniam epidermio sluoksniui.
2. Nuo odos paviršiaus šalina negyvas ląsteles ir nešvarumus.
3. Sugeria išskiriamas medžiagas ir toksinus.
4. Valo poras, šviesina ir lygina odą.
5. Stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą.

Sudėtis: žaliojo ir baltojo molio mišinys, Negyvosios jūros purvas, mielės, avokadų, medetkų aliejai, eteriniai aliejai, vanduo. Uždėjus kaukę, naudojamas šiltas kompresas. Praėjus 20 min.  kaukė nuvaloma. Toliau seka mechaninis veido valymas, procedūra su darsonvalio aparatu, veido masažas ir sutraukiamosios bei raminamosios kaukių užtepimas. Po 10 min. kaukė nuvaloma ir užtepamas kremas. Procedūros trukmė 2 val. Labai užterštam veidui rekomenduojamos 3 -5 procedūros 1 kartą per 10 dienų.

VEIDO MASAŽAS. Kas yra veido masažas…? Tai ne tik mechaninis veiksmas, kurio metu pašalinamas viršutinis suragėjęs ląstelių sluoksnis, suaktyvinama kraujotaka, atstatomas raumuo, pagerinama medžiagų apykaita, oda pamaitinama iš vidaus ir išoriškai, gerinamas odos elastingumas, bet ir… ramybė protui ir džiaugsmas Tavo sielai. Todėl šiai procedūrai, naudojame priemones, turinčias įvairių komponentų gausą, kurių dėka veido ir dekoltė srities oda tarytum pražysta. Ji ne tik nuraminama, pamaitinama ir sudrėkinama, bet iš jos taip pat švelniai pasišalina toksinai, pradeda gamintis naujos, jaunos, gyvybingos ląstelės. Oda praturtėja deguonimi ir atsistato natūrali apsauga. Tuo pat metu mūsų rankų ir eterinių eliksyrų dėka vyksta stebuklingi dalykai ne tik Tavo veide ir kūne, bet ir subtiliuosiuose sluoksniuose: mintys nutyla, protas nurimsta, emocijos atsipalaiduoja. Dvasioje Ramybė ir Harmonija…, tyliai tyliai sruvena Džiaugsmas…

KAUKĖS.

VEIDUI.  Tavo veidui, kaklui ir dekoltė siūlome rankų darbo kaukes, pagamintas iš natūralių produktų. Taip pat kremines, alginatines ir parafino kaukes, kurios maitina, drėkina, ramina, tonizuoja, regeneruoja. Jų sudėtyje yra gausu vitaminų, baltymų, druskų, mineralų, mikroelemetų, įvairių natūralių augalinių ekstraktų, natūralių jūros produktų ir kitokių veikliųjų medžiagų taip reikalingų veido odai.

Šiek tiek apie parafino kaukę… Veido, kaklo ir dekoltė sričiai siūlome parafino kaukę, kuri maitina, drėkina, lygina smulkias raukšleles, minkština, pakelia odos temperatūrą ir padeda pasisavinti veikliąsias medžiagas, normalizuoja riebalų išsiskyrimą, stangrina, ypač pagurklio sritį. Tai nuostabi aromatinga priemonė veido odos atstatymui.

RANKOMS IR KOJOMS siūlome parafino voneles. Parafine esančios veikliosios medžiagos maitina, drėkina, minkština ir atstato rankų ir kojų odą. Gydo šerpetojimą ir įtrūkimus, taip pat nuramina sąnarių skausmus. Taip pat rankų darbo  kaukes-kremus iš natūralių produktų.

DEPILIACIJA. Jei nepasitenkinimą ir liūdesį kelia padidėjęs veido ir kūno plaukuotumas, galime pasiūlyti depiliaciją, kurią atliekame vašku. …gal būt tada Tu pasijusi geriau…

ANTAKIŲ KOREKCIJA IR DAŽYMAS, BLAKSTIENŲ DAŽYMAS. Jeigu yra poreikis, galime pakoreguoti ir nudažyti antakius ir blakstienas…, kad atrodytumei žavingesnė, stilingesnė…

MASAŽAI. Jeigu Tave išvargino nuolatinis skubėjimas ir nenuilstantis pasaulio šurmulys, nesibaigiančios problemos ir kasdieniniai stresai, jei Tavo mintys visiškai išsidraikiusios, o Širdis kupina nerimo ir sumaišties, tuomet ateik… Ateik į mūsų Harmonijos namus ir gal būt mūsų rankos pailsins Tavo kūną, gal būt Tavo protas atsipalaiduos, gal būt Tavo siela pradės džiaugtis ir dvasia nurims…, nes mes esame dėl Tavęs, norime padėti Tau, norime pasidalinti su Tavimi… Mes bandome teigti, kad masažas – tai atgaiva kūnui ir sielai, tai atsipalaidavimas ir sveikata, tai pasipildymas energija ir gera savijauta…Todėl ateik. Mes laukiame Tavęs…, kad Tavo kūnas patirtų nuostabius pojūčius, uoslė džiaugtųsi Dieviškais aromatais, klausa gėrėtųsi sielą glostančiais garsais.

Šiandien siūlome tokius masažus:

- taškinį veido masažą;

- klasikinį viso kūno masažą;

- klasikinį nugaros masažą;

- pečių srities ir sprando masažą;

- rankų  masažą;

- kojų masažą;

- pėdų masažą;

- galvos masažą;

- nugaros masažą su medumi;

- anticeliulitinį kojų masažą su apvyniojimu;

- anticeliulitinį pilvo masažą su apvyiojimu;

- anticeliulitinį sėdmenų masažą su apvyniojimu;